Paraense U20

BraziliëCompetitieSeizoen 202554/870 wedstrijden gespeeld

PRO Zoeker-statistieken ontgrendelen

Pro

Premium-leden krijgen xG, vormtrends, eigen weergaven en volledige kolomcontrole bij elke komende wedstrijd.

  • 14 dagen backtesting
  • Onbeperkte filters
  • 80+ statistieken · 10k+ combinaties
  • Premium-sortering
  • Eigen weergaven
Word Premium

Aankomende wedstrijden

3 wedstrijden
WedstrijdPPWALGHYPELTQLaatste 10 (Liga)
01 sep
14:30
Real Naval U20Real Naval U20
Tiradentes PA U20Tiradentes PA U20
0.001.50
46%57%
43%66%
49%49%
L
L
01 sep
14:30
Atletico Barbarense U20Atletico Barbarense U20
Vila Rica SC U20Vila Rica SC U20
0.000.75
25%17%
16%10%
34%24%
L
L
27 sep
16:30
Águia de Marabá U20Águia de Marabá U20
Carajás U20Carajás U20
2.332.60
67%70%
65%88%
68%51%
W
W

Recente uitslagen

3 wedstrijden
WedstrijdPPWALGHYPELTQLaatste 10 (Liga)
Speelronde 4
27 sep
14:30
FT
Meninos de Ouro U20Meninos de Ouro U201
Terra Alta U20Terra Alta U201
1.500.75
56%39%
56%49%
56%28%
W
D
Speelronde 6
24 sep
15:00
FT
Meninos de Ouro U20Meninos de Ouro U203
Maracana Taua U20Maracana Taua U202
1.001.40
48%54%
44%46%
53%62%
L
D
24 sep
09:00
FT
Terra Alta U20Terra Alta U200
Caete U20Caete U200
0.671.67
33%72%
43%72%
22%72%
D
W

Stand

Vorm
1
Sport Belem U20Sport Belem U20
5410185+13132.60WWWDW
2
Carajás U20Carajás U20
5410101+9132.60WWWDW
3
Paysandu PA U20Paysandu PA U20
4400160+16123.00WWWW
4
Tuna Luso PA U20Tuna Luso PA U20
4400163+13123.00WWWW
5
Belenense U20Belenense U20
5320275+22112.20WWWDD
6
CRT-23 Benevides U20CRT-23 Benevides U20
430176+192.25WLWW
7
Águia de Marabá U20Águia de Marabá U20
321082+672.33WWD
8
Maracana Taua U20Maracana Taua U20
614188071.17DDDDW
9
Meninos de Ouro U20Meninos de Ouro U20
5212711-471.40DWLWL
10
Remo U20Remo U20
2200161+1563.00WW
11
Caete U20Caete U20
413083+561.50DWDD
12
EC Tailandia U20EC Tailandia U20
420234-161.50LLWW
13
Vila Rica SC U20Vila Rica SC U20
8206620-1460.75LLLLL
14
Desportiva Paraense U20Desportiva Paraense U20
412163+351.25WLDD
15
Terra Alta U20Terra Alta U20
504134-140.80DDDLD
16
Craques do Futuro U20Craques do Futuro U20
5113418-1440.80LLLDW
17
Tiradentes PA U20Tiradentes PA U20
210151+431.50LW
18
CA Vila Rica U20CA Vila Rica U20
110032+133.00W
19
Tucuma U20Tucuma U20
310256-131.00LWL
20
Estrela PA U20Estrela PA U20
210158-331.50WL
21
Pinheirense U20Pinheirense U20
4103711-430.75LLWL
22
Boca Juniors U20Boca Juniors U20
3102712-531.00WLL
23
Trabalhista U20Trabalhista U20
4103414-1030.75LWLL
24
Cruzeirao U20Cruzeirao U20
5104519-1430.60LLLWL
25
Santa Rosa U20Santa Rosa U20
100123-100.00L
26
Mec Maraba U20Mec Maraba U20
200204-400.00LL
27
Pedreira U20Pedreira U20
100105-500.00L
28
Real Naval U20Real Naval U20
200229-700.00LL
29
Atletico Barbarense U20Atletico Barbarense U20
300308-800.00LLL
30
Atletico JM9 U20Atletico JM9 U20
2002012-1200.00LL

Wil je gedetailleerde marktstatistieken?

xG, BTTS %, +2,5 %, clean sheet %, kaarten en hoekschoppen — per team, per wedstrijd.

Bekijk de volledige tabel

Volg Paraense U20 2025 in Brazilië met de live stand, de volgende speelronde en de meest recente uitslagen — én dezelfde geavanceerde statistiekkolommen die serieuze gokkers naast elkaar leggen: punten per wedstrijd (PPG), expected goals (xG), beide teams scoren-percentage, clean-sheet-ratio, gemiddeld aantal hoekschoppen en vorm over de laatste 10. Elke metriek wordt enkele uren na het eindsignaal opnieuw berekend, dus de momentopname die je ziet weerspiegelt de meest recent afgesloten Paraense U20-ronde.

Over het seizoen Paraense U20 2025

Elke Paraense U20 2025-wedstrijd voedt dezelfde dataset achter onze Pro Zoeker- en Portal Pulse-weergaven — de punten, doelsaldo, xG en vorm over de laatste 10 in de tabel zijn exact de cijfers die elke wed-weergave op de site aansturen. Elke cel wordt enkele uren na het eindsignaal herberekend, en de teller voor gespeelde wedstrijden naast de seizoensbadge bovenin toont hoeveel Paraense U20 2025-wedstrijden al meetellen — zo controleer je dat de stand de meest recent afgesloten ronde weerspiegelt.

Hoe lees je de Paraense U20-stand

Lees de tabel van links naar rechts: positie, club, gespeeld (P), winst/gelijk/verlies (W/D/L), doelpunten voor/tegen (GF/GA), doelsaldo (GD), punten en PPG. De Vorm-kolom toont de laatste vijf uitslagen als gekleurde strook (W = groen, D = grijs, L = rood). Het geavanceerde blok — indien beschikbaar — voegt BTTS %, +1,5 %, +2,5 %, clean-sheet %, xGF, xGA en xGD per wedstrijd toe, plus het gemiddelde van gele/rode kaarten en hoekschoppen. Elke kolom is sorteerbaar met een tik op de kop.

Vorm, xG en onderpresterende clubs

Vorm, punten en xG lopen niet altijd gelijk. Een ploeg kan op 1,6 PPG staan met een xG van 2,1 — het klassieke xG-onderpresterende profiel, waarbij kanskwaliteit het afmaken overtreft. Andersom komt ook voor: gelukkig afronden regrediteert uiteindelijk naar het xG. De Vorm- en xGD-kolommen samen markeren clubs wier onderliggend niveau voor- of achterloopt op de feitelijke Paraense U20 2025-punten. Gokkers gebruiken die kloof om clubs te vinden wier odds dit niveau nog niet hebben verdisconteerd.

Komende wedstrijden en recente uitslagen

Onder de tabel vind je de volgende speelronde van Paraense U20 met de pre-match-momentopname van beide ploegen — vorm over 10, PPG, BTTS %, +2,5 %, xG, gemiddeld aantal hoekschoppen en de pre-match decimale odds voor 1×2, over/under 2,5 en BTTS. Het blok Recente uitslagen boven de stand toont de twee laatst afgesloten rondes met dezelfde geavanceerde kolommen: vergelijk wat net gebeurde met wat eraan komt.

Veelgestelde vragen

Welk team is het best in vorm in Paraense U20 2025?
De Vorm-kolom in de tabel toont de laatste vijf uitslagen van elke club in Paraense U20 2025 als een gekleurde WDL-strook. Sorteer de tabel op PPG (punten per wedstrijd) om de teams in vorm over het hele Paraense U20-seizoen te zien — boven 2,0 PPG is duidelijk titel-tempo, 1,5–2,0 is bovenste regionen, 1,0–1,5 is middenmoot en onder 1,0 is onderaan. De exacte drempels variëren met het aantal Paraense U20 2025-wedstrijden; vermenigvuldig PPG met de geplande wedstrijden voor een prognose op seizoenstotaal. Voor een rollend 10-wedstrijden-beeld in plaats van seizoenslang toont de tabel met komende wedstrijden onder de stand de laatste 10 uitslagen van elk team als sparkline naast het seizoens-PPG — handig om Paraense U20-clubs te spotten wier huidige serie scherp afwijkt van het seizoensgemiddelde.
Welke clubs in Paraense U20 2025 zijn xG-onderpresteerders?
Een xG-onderpresteerder is een team wier feitelijke doelpunten lager liggen dan de doelpunten die de schotkwaliteit voorspelt — er worden kansen gecreëerd maar niet afgemaakt. Open het geavanceerde blok van de stand en vergelijk xGF (expected goals for, gemiddeld per wedstrijd) met het werkelijke scoringsritme; hoog xGF en weinig echte goals = onderpresteren. Het omgekeerde profiel — veel echte goals met laag xG — keert meestal terug naar het gemiddelde. xGD (xG-verschil, xGF − xGA per wedstrijd) is het beste samenvattingscijfer: positief lopen terwijl de punten achterblijven betekent dat de tabel de onderliggende kwaliteit van de club in Paraense U20 2025 onderschat.
Hoe vind ik de uitvorm in Paraense U20 2025?
De thuis/uit-splits staan in elke rij van de komende wedstrijden: de momentopname van de uitclub is strikt berekend op haar uitwedstrijden — PPG, laatste 10, BTTS %, +2,5 % en xG geven dus alleen de uitprestatie weer. Op de standpagina zelf is de Vorm-kolom totaal (thuis + uit gecombineerd). Wanneer het uit-PPG van een club fors afwijkt van het seizoens-PPG — gebruikelijk bij reisgevoelige clubs — is dat een signaal om te kruisen met de pre-match 1×2-odds in dezelfde rij.
Wat betekent PPG in de Paraense U20-stand?
PPG staat voor points-per-game — totaal aantal punten gedeeld door gespeelde wedstrijden, op twee decimalen. Het is de schoonste vergelijkingsmaat als teams een verschillend aantal wedstrijden hebben gespeeld (uitstellen, bekeravonturen, midweekse bekerschema's). Vuistregel over de meeste competities: 2,00 PPG is duidelijk titel-tempo, 1,50 is bovenste regionen, 1,30 is middenmoot en 1,00 plaatst een club in de degradatiediscussie. Vermenigvuldig PPG met het aantal Paraense U20 2025-wedstrijden voor een seizoensprognose — handig bij clubs met inhaalwedstrijden. PPG is ook stabieler dan ruwe punten over rollende vensters van 10 wedstrijden; daarom gebruikt de tabel van komende wedstrijden het als hoofdtempokolom.
Hoe vaak worden de gegevens van Paraense U20 2025 ververst?
Uitslagen, stand, PPG, xG, BTTS %, clean-sheet % en vorm over 10 voor Paraense U20 2025 worden binnen enkele uren na elke afgesloten wedstrijd opnieuw geaggregeerd — continu vernieuwd door de speeldag, maar niet live. Pre-match odds vernieuwen continu tot aan het beginsignaal. De teller voor gespeelde wedstrijden naast de seizoensbadge toont hoeveel van de geplande Paraense U20 2025-wedstrijden al meetellen — zo zie je in één oogopslag dat de stand de meest recent afgesloten ronde weerspiegelt.
Hoe vergelijk je verwachte met daadwerkelijke punten in Paraense U20 2025?
We tonen nog geen aparte kolom voor verwachte punten, maar de kloof lees je uit xGD en PPG samen. Een club wier xGD per wedstrijd duidelijk hoger ligt dan de PPG-ratio overpresteert op resultaten (xG zegt dat ze hoger zouden moeten staan, de tabel zegt van niet — kansen worden geen overwinningen). De Pro Zoeker-weergave (hierboven gelinkt indien beschikbaar) brengt de volledige xG-versus-punten-variantie voor elke Paraense U20-club en markeert de grootste afwijkingen in beide richtingen.